Bożonarodzeniowy Konkurs Matecznika – zasady

Aby wziąć udział w Matecznikowym wyzwaniu konkursowym koniecznie zapoznaj się z zasadami!

Kilka zasad i warunki udziału:

1. Udział w konkursie mogą brać wszystkie zuchenki, harcerki, wędrowniczki i instruktorki z Matecznika.

2. Należy samodzielnie, własnoręcznie wykonać stajenkę i/lub świąteczny wieniec (można wykonać jedną z wymienionych rzeczy lub obie). Dopuszcza się, by najmłodszym w minimalnym stopniu pomogli rodzice.

3. Przewidujemy różne kategorie wiekowe: – zuchenki – harcerki z zastępów – zastępowe, przyboczne, wędrowniczki – drużynowe, instruktorki

4. Technika wykonania jest dowolna (może to być rysunek, wyklejanka, rzeźba, coś z drewna, darów lasu, mas plastycznych itp. liczy się kreatywność!)

5. Do 20 grudnia należy wysłać na maila matecznik@zhr.pl minimum 2 zdjęcia: -przynajmniej jedno zdjęcie swojej pracy, – przynajmniej jedno zdjęcie w mundurze ze swoją pracą.

6. W treści maila należy podać imię i nazwisko autorki pracy, nazwę drużyny/gromady, napisać jaka kategoria wiekowa. 6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 22 grudnia w Niezapominajce i na Facebooku Okręgu.

7. Po ogłoszeniu wyników skontaktujemy się że zwycięzcami w celu przekazania nagród.