Lista kodów 1%

Lista kodów 1% jednostek Okręgu Pomorskiego ZHR, aktualna na dzień 01.01.2020 r.


L.p.JednostkaKod 1% POM …
1Okręg Pomorski ZHR001
2Obwód Warmińsko-Mazurski ZHR300
3Pomorska Chorągiew Harcerek „Matecznik”002
4Refarat Zuchowy Pomorskiej Chorągwi Harcerek „Słoneczka”129
5Pomorska Chorągiew Harcerzy im. hm RP Tomasza Strzembosza003
6Refarat ds. zuchów Pomorskiej Chorągwi Harcerzy034
7Referat ds.wędrowników Pomorskiej Chorągwi Harcerzy145
8Referat ds. harcerzy Pomorskiej Chorągwi Harcerzy146
9Gdańsko-Kociewski Związek Drużyn „Więźba”004
101 Gdański Hufiec Harcerzy W.I.D.M.O.005
112 Gdański Hufiec Harcerek – Morena006
12Gdański Związek Drużyn Harcerzy – Morena007
133 Gdański Hufiec Harcerek „Magnis”008
143 Gdański Hufiec Harcerzy Nil267
15Gdański Hufiec Harcerek „Burza”249
164 Gdański Hufiec Harcerzy Grot265
171 Gdyński Hufiec Harcerek „Przystań”009
18Gdyński Hufiec Harcerzy „Pasieka”010
192 Gdyński Hufiec Harcerzy „Zbroja”036
203. Gdyński Hufiec Harcerzy Pojutrze234
214 Gdyński Związek Drużyn Harcerzy Kuźnia262
22Gdyńsko-Sopocki Hufiec Harcerek „Przylądek”144
23Gdyński Hufiec Harcerek „Północ”239
24Wejherowsko-Rumski Hufiec Harcerek „Źdźbło”011
25Rumski Hufiec Harcerzy259
26Wejherowski Hufiec Harcerzy012
27Kwidzyński Związek Drużyn Harcerzy013
28Kaszubski Hufiec Harcerek „Rara Avis”014
291 Kwidzyński Sczep ZHR „Jaszczurki”015
30Rumski Sczep 016
31Szczep ZHR Morena017
32Szczep „Knieja”019
33Obwód Gdynia020
34Obwód Wejherowo021
35Krąg Starszoharcerski „Wanoga”143
36Ognisko Harcerskie Widnokrąg171
37Warmiński Hufiec Harcerek „Polna Droga”301
38Warmiński Hufiec Harcerzy „Płomienie”303
391 Kociewska Drużyna Harcerek „BOROWIANKI”099
401 Gniewska Drużyna Harcerek „Gniazdo”160
4111 Gniewska Gromada Zuchowa „Strażnicy Nadwiślańskiego Grodu”147
42111 Kociewska Drużyna Wędrowniczek „Małpi Gaj”148
4354 Gdańska Drużyna Harcerek „Dżungla”im. hm Józefy Kantor024
4487 Gdańska Drużyna Harcerek „Zielona Arka Noego” im. K. Szymańskiego027
4510 Gdańska Drużyna Harcerzy „Abrakadabra”031
4628 Gdańska Drużyna Harcerzy „Wilki”032
4787 Gdańska Drużyna Harcerzy „Zielony Trakt”035
4887 Gdańska Drużyna Wędrowników131
4989 Gdańska Drużyna Harcerzy176
5035 Gdańska Gromada Zuchów „Irokezi”216
5191 Gdańska Drużyna Harcerzy „Bractwo”225
525 Kaszubska Drużyna Harcerek „Borówki”243
538 Gdańska Gromada Zuchowa „Elfy ze Słonecznej Krainy”039
548 Gdańska Drużyna Harcerek „Tendo”im. Jana Bytnara „Rudego”040
558 Gdańska Drużyna Wędrowniczek „Landela”196
567 Gdańska Gromada Zuchowa „Strażniczki Porannej Zorzy”123
5717 Gdańska Drużyna Harcerek „Cardiaca”108
5812 Gdańska Drużyna Wędrowniczek “Everest”244
5916 Gdańska Drużyna Harcerek “Burza” im. Marii Skłodowskiej-Curie245
6017 Gdańska Gromada Zuchowa „Leśne Duszki”050
6117 Gdańska Drużyna Harcerek „Łąka” im. Joanny Skwarczyńskiej051
6217 Gdańska próbna Drużyna Wędrowniczek “Zorza”246
6318 Gdańska Gromada Zuchenek “Podniebne Kolibry”247
6418 Gdańska Drużyna Harcerek „Ptaki”198
6519 Gdańska próbna Drużyna Harcerek “Motylarnia”248
6623 Gdańska Drużyna Harcerek “Dorado” im. bł. Karoliny Kózkównej226
6777 Gdańska Drużyna Harcerek „Nie-zapominajka”181
682 Gdańska Drużyna Wędrowników268
693 Gdańska Drużyna Harcerzy „Cichociemni”029
704 Gdańska Drużyna Harcerzy269
7122 Gniewska Drużyna Harcerzy „Trop”167
7223 Gdańska Drużyna Harcerzy „Płomienie”117
736 Gdańska Drużyna Harcerek “Zatoka” im. Stefanii Wilczyńskiej195
749 Gdańska Gromada Zuchenek “Ptaszyny ze Słonecznej Krainy”197
759 Gdańska Drużyna Harcerek “Gniazdo” im. Olgi Drahonowskiej- Małkowskiej042
7612 Gdańska Drużyna Harcerek “Galaktyka”250
773 Pruszczańska Drużyna Harcerek “Atmosphera”251
7826 Gdańska Drużyna Harcerzy „Knieja” im. mjr Jana Piwnika „Ponurego”045
7935 Gdańska Drużyna Harcerzy „Odkrywcy”156
8042 Gdańska Drużyna Harcerzy Candente222
8149 Gdańska Drużyna Harcerzy „Legion” 266
8262 Gdańska Drużyna Harcerzy „Orkan” 208
833 Kwidzyńska Drużyna Harcerek „Hoguera”067
8413 Kosakowska Drużyna Harcerek „Chata”199
8514 Gdyńska Gromada Zuchowa „Ogrodniczki Tęczowej Polany” 200
8614 Gdyńska Drużyna Harcerek „Arkadia” im. Królowej Jadwigi054
8714 Gdyńska Drużyna Wędrowniczek „Defendo”134
8826 Gdyńska Drużyna Harcerek „Morpho”056
8950 Gdyńska Drużyna Harcerek „Ocean” im. hm Stefanii Stipal063
9052 Gdyńska Drużyna Harcerek „Rzeka”168
9125 Sopocka Druzyna Harcerek „Samarytanki”055
9239 Gdyńska Drużyna Harcerek „Konstelacja”238
9340 Gdyńska Drużyna Harcerek „Rzeka”155
9440 Gdyńska Gromada Zuchowa „Źródlane Rusałki”058
954 Gdyńska Drużyna Harcerek „Czarna Czwórka”192
9620 Gdyńska Drużyna Harcerek „Przestworza”209
9732 próbna Gdyńska Drużyna Harcerek “Brzask”240
9837 Gdyńska Drużyna Harcerek „Biedronki”057
9940 Gdyńska Drużyna Harcerek „Źródło” im. Olgi Drahonowskiej-Małkowskiej059
10040 Gdyńska Drużyna Harcerek „Potok” im. Olgi Drahonowskiej-Małkowskiej060
10141 próbna Gdyńska Drużyna Wędrowniczek “Akantyda”241
10273 próbna Gdyńska Drużyna Harcerek “Wzgórza”242
10313 Gdyńska Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego258
10414 Gdyńska Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego074
10559 Gdyńska Drużyna Harcerzy „Knieja”079
10670 Sopocka Drużyna Harcerzy im. Zawiszy Czarnego herbu Sulima080
107143 Gdyńska Drużyna Harcerzy „Dąbrowa” im. Płk. Stanisława Dąbka081
1084 Bytowska Drużyna Harcerzy „Źródło” im. Bohaterów Westerplatte257
1092 Gdyńska Drużyna Harcerzy 048
1104 Gdyńska Drużyna Harcerzy im. Bolesława Chrobrego069
1114 Gdyńska Drużyna Wędrowników im. Bolesława Chrobrego070
1126 Gdyńska Drużyna Harcerzy „Ryngraf”072
1138 Gdyńska Drużyna Harcerzy „Ignis”166
1141 Gdyńska Gromada Zuchów „Rycerze z Kamiennej Góry”142
11536 Gdyńska Drużyna Harcerzy im. Hm. Lucjana Cylkowskiego077
11636 Gdyńska Drużyna Wędrowników137
11763 Gdyńska Drużyna Wędrowników220
11863 Gdyńska Drużyna Harcerzy180
1197 Gdyńska Drużyna Harcerzy „Galeon”263
1209 Gdyńska Drużyna Harcerzy „Zbroja”073
12112 Pomorska Drużyna Harcerzy „Rota” im. Jana III Sobieskiego264
12244 próbna Drużyna Harcerek „Ventus”203
12319 Rumska Drużyna Harcerek “Puszcza” im. Marii Wittekówny235
12421 Redzka Drużyna Harcerek “Wiosna”236
12522 Wejherowska Drużyna Harcerek „Dżungla”086
12622 Wejherowska Gromada Zuchowa „Strażniczki dżungli”115
12733 Pomorska Drużyna Wędrowniczek “Pangea”237
12844 próbna Wejherowska Drużyna Harcerek „Ventus”215
12918 Kaszubska Gromada Zuchów „Stolemy” 260
13025 Wejherowska Drużyna Harcerzy „Spartanie”091
13125 Wejherowska Gromada Zuchów „Gallowie”092
13230 Wejherowska Drużyna Harcerzy „Parasol”178
13381 Kaszubska Drużyna Harcerzy KASZEBA im. Gen. Józefa Hallera261
1347 Rumska Drużyna Harcerzy „Essentia”158
1358 Rumska Gromada Zuchów „Włóczykije”088
1369 Rumska Drużyna Harcerzy „Krzemień”221
13727 Rumska Drużyna Wędrowników270
13825 Wejherowska Drużyna Wędrowników271
13916 Rumska Gromada Zuchów Rycerze Okrągłego Stołu272
140IX Kościerska Drużyna Harcerek “Heliopolis” im. Jadwigi Roteckiej – Szewczuk252
14112 Kiełpińska Gromada Zuchenek “Tropicielki Wilczych Śladów”228
14213 Kiełpińska Drużyna Harcerek “Manada” im. Anny Walentynowicz229
14314 Bytowska Drużyna Harcerek “Róża Wiatrów”253
144XV Drużyna Harcerek “Kolorowy Wiatr” w Nowej Karczmie254
14516 Borczańska Drużyna Harcerek “Rosa”255
14618 Chmieleńska Drużyna Harcerek “Chmurki”256
147I Kartuska Drużyna Harcerek „Ostoja”141
1481 próbna Olsztyńska Drużyna Harcerek „Galaxis”325
14917 Olsztyńska Drużyna Harcerek „Dolina”304
1502 Olsztyńska Drużyna Harcerek „Astrum”305
1517 Olsztyńska Drużyna Harcerek „Szkwał”309
1526 Olsztyńska Drużyna Harcerek „Strumień”310
153Próbna Olsztyńska Gromada Zuchenek „Strażniczki Gwiezdnych Wrót”326
1546 Olsztyńska Gromada Zuchowa „Tęczowe Rybki”320
1557 próbna Olsztyńska Gromada Zuchenek Strażniczki Fantazji327
156 14 próbna Zalewska DH „Hoguera”325
15771 Olsztyński Samodzielny Zastęp Harcerek „Łączniczki”328
1582 Olsztyńska Drużyna Harcerzy im. Szarych Szeregów329
1593 Olsztyńska Gromada Zuchowa „Poszukiwacze Leśnego Serca”330
1606 Olsztyńska Drużyna Harcerzy „Quercetalia”331
1619 próbna Olsztyńska Drużyna Harcerzy „Odyseja”315
1628 Olsztyńska Drużyna Harcerzy „Szperacze”332
1638 próbna Olsztyńska Drużyna Wędrowników333