Jagoda Jankowska29 października, 2020

Tworzymy Galerię Patriotyczną!

Hej! Mamy dla Was bardzo proste ćwiczenie! Dokończ zdanie „Jestem patriotką/tą, bo …?
Ile harcerek i ilu harcerzy tyle pomysłów na kontynuacje tego prostego zdania, ponieważ patriotyzm to bardzo szerokie pojęcie! Każdy i każda z nas inaczej go rozumie, widzi w nim inne wartości i formy.
Na 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości tworzymy patriotyczną galerię harcerek i harcerzy, instruktorek i instruktorów Okręgu Pomorskiego ZHR. 🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Co musisz zrobić, aby współtworzyć ją wraz z całym Okręgiem?
1. ✍️ Dokończ zdanie Jestem patriotką/tą, bo…
2. 📷 Zrób sobie zdjęcie w mundurze.
3. 📧 Wyślij jedno i drugie mailowo na adres media.pom@zhr.pl z tytułem „Galeria Patriotyczna”.
Zachęcamy do wysyłania zdjęć indywidualnych i rodzinnych. Jeśli na zdjęciu jest więcej niż jedna osoba, ustalcie wspólny opis „Jesteśmy patriotami/patriotkami, bo…”
Na wasze zdjęcia czekamy do 6 listopada 2020!
Dołączcie do naszego wydarzenia: tutaj