Baza zhr.pl

Drodzy Rodzice! 

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia karty członka ZHR dla Państwa dziecka w Bazie ZHR.  Podane informacje będą wykorzystywane w pracy drużyny oraz do celów statystycznych w ramach spisu organizacji.

Instrukcja rejestracji dla Rodziców

  1. Należy wejść na stronę baza.zhr.pl i wybrać przycisk rejestracja (jeżeli już wcześniej się  Państwo rejestrowali wystarczy się zalogować*).
  2. Podczas rejestracji należy wybrać ilość dzieci w ZHR, a następnie uzupełnić dane swoje i dziecka (dzieci). W ramach tego kroku, prosimy zaznaczyć zgody, które Państwo akceptują oraz upewnić się co do poprawności wpisanych danych.
  3. Po rejestracji powinni Państwo otrzymać maila z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć. Wiadomość może przyjść ze znacznym opóźnieniem (do 30 minut) lub zostać umieszczona w folderze SPAM (należy zweryfikować).
  4. W razie problemów proszę o kontakt na baza.info@zhr.pl.

* W przypadku problemów z zalogowaniem, należy skorzystać z opcji „Nie pamiętam hasła”. Wiadomość może przyjść ze znacznym opóźnieniem (do 30 minut) lub zostać umieszczona w folderze SPAM (należy zweryfikować).