Grupa ENERGA Mecenasem Głównym Harcerskiej Gry Miejskiej

Miło nam poinformować, że Mecenasem Głównym Harcerskiej Gry Miejskiej została Grupa ENERGA. Wsparcie jest elementem realizacji Strategii CSR Grupy ENERGA.
W ramach zadania 11 maja br. odbędzie się największa w ostatnich latach zbiórka drużyn harcerek i harcerzy Okręgu Pomorskiego ZHR. Ponad 1000 osób skupionych w 55 pomorskich drużynach weźmie udział w porannej grze miejskiej nawiązującej tematycznie do postaci Żołnierzy Niezłomnych, następnie będzie uczestniczyć w uroczystej Mszy Świętej w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. W dalszej części harcerki i harcerze przemaszerują ulicami Gdańska z Długiego Targu do Muzeum II Wojny Światowej, gdzie będą prezentować wybrane techniki harcerskie społeczności i turystom przebywającym w miejscu Gry oraz uczestnikom imprez towarzyszących wydarzeniu.

%d bloggers like this: